Tropem Wilczym w Mielcu

27 lutego 2017

   

Zakochaj się w Polsce -14 luty 1942

14 lutego 2017

W dniu 17 lutego br. (piątek) w Kościele pw. Św. Krzyża w Rzeszowie przy ul. 3-go maja o godz. 12. 00 została odprawiona Msza św. z okazji 75. rocznicy utworzenia Armii Krajowej. Po Mszy Św. delegacje złozyły kwiaty pod pomnikiem AK przy ul. Szopena w Rzeszowie.   

Noworoczne Ogólnopolskie Spotkanie Samorządowców

6 lutego 2017

W podrzeszowskiej Jasionce odbyło się Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów. Wzięła w nim udział premier RP Beata Szydło oraz Markku Markkula – Przewodniczący Europejskiego Komitetu Regionów. Na Podkarpacie przyjechali samorządowcy z całego kraju, ministrowie, parlamentarzyści oraz wielu innych zaproszonych gości. Spotkaniu towarzyszyła debata o przyszłości Europy i rozmowy o relacjach rząd-samorząd. Rozpoczynając samorządowe spotkanie marszałek Władysław…

Wizyta Komisji Obrony Narodowej w Dowództwie WOT

1 lutego 2017

Wizyta sejmowej Komisji Obrony Narodowej w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej w Warszawie. Gen. bryg. Wiesław Kukuła zaprezentował aktualny stan procesu tworzenia WOT i wybrany sprzęt na wyposażeniu WOT – co ważne – produkowany przez polskie firmy. Podczas wideokonferencji z udziałem dowódców trzech brygad WOT miło było usłyszeć dobre wiadomości od płka Arkadiusza Mikołajczyka – Dowódcy…

Spotkanie w Mielcu

29 stycznia 2017

Tradycyjnie sympatycy i członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość spotkali się na początku roku by wymienić życzenia i podsumować poprzedni rok. Od lat w Mielcu organizowane są noworoczne spotkania PiS, których gospodarze to europoseł Tomasz Poręba i marszałek Władysław Ortyl. Gromadzą sympatyków czy członków partii z całego powiatu mieleckiego. Nie inaczej było i w tym roku….

Spotkanie w Dynowie.

25 stycznia 2017

25 stycznia br miałem zaszczyt w imieniu posła Wojciecha Buczaka uczestniczyć w spotkaniu noworocznym w Dynowie a dokładniej w Szkole Podstawowej na osiedlu Bartkówka. Gmina Dynów z każdym rokiem pięknieje i rozwija się coraz prężniej. Powodzenia i wszystkiego Najlepszego w 2017 roku!