W piątek 20 października br. w siedzibie rzeszowskiej Solidarności z inicjatywy Posła Wojciecha Buczaka odbyło się spotkanie z Panem ministrem Janem Józefem Kasprzykiem – Szefem Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Współorganizatorami oprócz Posła Wojciecha Buczaka był Region Rzeszowski NSZZ „Solidarność” oraz Stowarzyszenie Kombatantów i Osób Represjonowanych w stanie wojennym Województwa Podkarpackiego.
Spotkanie było okazją dla osób pokrzywdzonych przez reżim komunistyczny do uzyskania informacji po nowelizacji ustawy o osobach represjonowanych.
Minister Kasprzyk w bardzo merytoryczny i profesjonalny sposób odpowiadał na pytania uczestników spotkania. Podkreślał, że bardzo ceni sobie takie spotkania bo w ich trakcie rodzą się pomysły, które później mogą zostać zrealizowane przez kierowany przez niego urząd. Swoją postawą i zachowaniem pokazał, że swoją pracę traktuje jako prawdziwą służbę dla drugiego człowieka.
Z całego serca serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i postawę, którą wykazuje się pan minister w pełnieniu swojej służby dla dobra osób represjonowanych.

Poniżej fotogaleria ze spotkania.

DSC07889DSC07900 DSC07909 DSC07911 DSC07916
DSC07928 DSC07932 DSC07933 DSC07944